paczki krajowe i przesyłki zagraniczne
Kurier łódź

Przesyłki zagraniczne

W dobie masowej emigracji za chlebem, pracą i nauką usługa przesyłek zagranicznych jest jak najbardziej popularna oraz potrzebna. Jesteśmy szybsi niż Poczta oraz tańsi niż międzynarodowe firmy kurierskie. Jak to robimy?

Pośrednictwo

Jesteśmy pośrednikami przy wysyłkach przesyłek zagranicznych świadczonych przez międzynarodowe firmy kurierskie. Dzięki długoterminowym umowom oraz znacznej ilości przesyłek wynegocjowaliśmy naprawdę atrakcyjne warunki cenowe.

Dzięki temu jesteś w stanie wysłać przesyłkę zagraniczną po naprawdę atrakcyjnej cenie. Dodatkowym plusem jest opcja Kurier Paczki, która obowiązuje także przy wysyłce kurierem przesyłek zagranicznych.

Czy to bezpieczne?

Jak najbardziej! Twoje przesyłka zostanie przetransportowana do wybranej firmy międzynarodowej, która dostarczy Twoją paczkę za granicę. Gwarantujemy ubezpieczenie przesyłki oraz dbałość o terminowe dostarczenie paczki.

Jakie kraje?

Na tą chwilę dostarczamy przesyłki zagraniczne do krajów zrzeszonych w ramach Unii Europejskiej.

Kurierskie ABC

Jak zamówić kuriera?
Istnieje możliwość złożenia zamówienia drogą mailową oraz telefoniczną. Więcej szczegółów znajdą Państwo w dziale "Kontakt".

Miejsca dostawy
Dostarczamy paczki na terenie całej Polski. Szacowany czas to 24 godziny. Świadczymy także usługę przesyłek zagranicznych, jako pośrednik kurierów międzynarodowych.

Szybki kontakt

Tel: 42 761-009-121
Fax: 42 761-009-121
Email: info@kurier.lodz.pl