paczki krajowe i przesyłki zagraniczne
Kurier łódź

Oferta

Niech nie zwiedzie Was nasza nazwa. Kurier Łódź nie oznacza tego, że wozimy paczki tylko na terenie Łodzi. Wprost przeciwnie! Nasze usługi są świadczone na terenie całego kraju!

Przesyłki miejskie

Zaczynaliśmy w Łodzi, gdzie rozwinęliśmy swoją działalność w taki sposób, ze byliśmy w stanie dostarczyć przesyłkę w ciągu kilku godzin. Dzięki temu wysyłka kurierem stała się bardziej popularna niż korzystanie z usług Poczty Polskiej. Gęstą sieć kurierów stworzyliśmy także w innych większych miastach Polski. Dzięki temu z usługi Przesyłki miejskie mogą korzystać mieszkańcy Łodzi, Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Trójmiasta. Wkrótce uruchomimy ja także w Szczecinie oraz Rzeszowie i Katowicach.

Przesyłki krajowe

Posiadamy liczną sieć dystrybucji oraz punktów odbiorczych. Dzięki temu dostarczamy paczki w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Przesyłki dostarczamy do dowolnego miejsca w naszym kraju.

Przesyłki zagraniczne

Współpracujemy z międzynarodowymi firmami kurierskimi pokroju DLL, Ferex i UDS. Jesteśmy firmą, która pośredniczy przy wysyłce przesyłek zagranicznych. Dzięki dużym wysyłkom jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo dobre ceny, których nie są Państwo w stanie osiągnąć indywidualnie.

Kurierskie ABC

Jak zamówić kuriera?
Istnieje możliwość złożenia zamówienia drogą mailową oraz telefoniczną. Więcej szczegółów znajdą Państwo w dziale "Kontakt".

Miejsca dostawy
Dostarczamy paczki na terenie całej Polski. Szacowany czas to 24 godziny. Świadczymy także usługę przesyłek zagranicznych, jako pośrednik kurierów międzynarodowych.

Szybki kontakt

Tel: 42 761-009-121
Fax: 42 761-009-121
Email: info@kurier.lodz.pl