paczki krajowe i przesyłki zagraniczne
Kurier łódź

Kurier Paczka

Kurier paczkaKurier Paczka to nowoczesna usługa, którą wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce. Opiera się ona na modelu zakupów grupowych oraz idei ekonomizacji przesyłki. Dzięki wybraniu opcji Kurier Paczki macie Państwo pewność najniższych kosztów wysyłki w Polsce!

Na czym polega?

Poprzez formularz internetowy gromadzą Państwo osoby, które pragną dostarczyć swoją przesyłkę do tego samego miejsca w Polsce. Bo uzyskaniu wystarczającej ilości chętnych nasza firma wykonuje usługę wysyłki. Korzyści jakie Państwo zyskują to redukcja kosztów wysyłki, która jest zminimalizowana przez wielkość przesyłki oraz tylko i wyłącznie jeden adres dostawy.

Kurier Paczka nie jest usługą gwarantującą błyskawiczne doręczenie towaru. Skierowana jest raczej do ludzi, którzy pragną wysyłki w miarę szybkiej, ale przede wszystkim niedrogiej.

Przesyłki zagraniczne

Opcja Kurier Paczka popularna jest zwłaszcza przy nadawaniu przesyłek zagranicznych. Zredukowanie kosztów sprawia, że wysyłka kurierem jest bardziej opłacalna niż usługi innych form na terenie Polski.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z usługi Kurier Paczki!

Kurierskie ABC

Jak zamówić kuriera?
Istnieje możliwość złożenia zamówienia drogą mailową oraz telefoniczną. Więcej szczegółów znajdą Państwo w dziale "Kontakt".

Miejsca dostawy
Dostarczamy paczki na terenie całej Polski. Szacowany czas to 24 godziny. Świadczymy także usługę przesyłek zagranicznych, jako pośrednik kurierów międzynarodowych.

Szybki kontakt

Tel: 42 761-009-121
Fax: 42 761-009-121
Email: info@kurier.lodz.pl