paczki krajowe i przesyłki zagraniczne
Kurier łódź

Firma

Kurier paczkaNasza firma funkcjonuje od maja 2005 roku. Rozpoczęliśmy działalność posiadając tylko dwa busy. Byliśmy jednocześnie kierowcami, szefami, handlowcami, marketingowcami i specjalistami od księgowości. Dziś nasza firma rozrosła się do potężnej floty, która dostarcza paczki na terenie całej Polski oraz świadczy usługi przesyłek zagranicznych.

Nazywamy się Kurier Łódź dla podkreślenia faktu skąd się wywodzimy i gdzie sięgają nasze korzenie. Tutaj też znajduje się nasza centrala, tutaj dostarczenie przesyłki liczone jest w minutach, a nie w godzinach.

Jednakże działamy na terenie całej Polski. Dzięki licznym oddziałom dostarczamy paczki z zawrotną prędkością. Stawiamy także na ekonomię i konkurencyjne ceny. Jako jedna z pierwszych firm wprowadziliśmy usługę „Kurier Paczka”, która polega na redukcji kosztów wysyłki przy zbiorowym zleceniu.

Kurier Łódź to kwintesencja profesjonalizmu. Dzięki nam wysyłka kurierem jest tania, szybka i w 100-procentach niezawodna! Zaufaj naszej szybkości i doświadczeniu.

Kurierskie ABC

Jak zamówić kuriera?
Istnieje możliwość złożenia zamówienia drogą mailową oraz telefoniczną. Więcej szczegółów znajdą Państwo w dziale "Kontakt".

Miejsca dostawy
Dostarczamy paczki na terenie całej Polski. Szacowany czas to 24 godziny. Świadczymy także usługę przesyłek zagranicznych, jako pośrednik kurierów międzynarodowych.

Szybki kontakt

Tel: 42 761-009-121
Fax: 42 761-009-121
Email: info@kurier.lodz.pl